Hakkımızda

Medent Institute kurulduğu günden itibaren Tıp ve Diş Hekimliği alanında modern ve kanıtlanmış yöntemler üzerinde uzmanlaşmak isteyen hekimlere yönelik ileri düzeyde eğitimler gerçekleştiren bir tıp enstitüsüdür. Medent Institute, dünya çapında saygınlığı olan uzmanlarla birlikte gerçekleştirdiği eğitimlerle bu alanda ulusal anlamda en etkili kurum olmayı başarmış ve eğitimleri uluslararası birçok otorite tarafından da geçerli not almıştır.

 

Medent Institute, dünyanın en önemli gazeteleri arasında yer alan Times of Israel'de 'dünyanın en etkili medikal estetik kuruluşlarından biri' olarak gösterilmiş ve olumlu anlamda birçok uluslararası mecrada kendisine yer bulmuştur. Ayrıca Medent Institute eğitimleri Dubai'nin en önemli dergisi International Business Magazine tarafından 'Orta Doğu'nun en iyisi' olarak lanse edilmiş ve ödüllendirilmiştir.

 

Türkiye'de birçok şehirde binlerce hekime ulaşan Medent Institute, aynı zamanda Azerbaycan, İsrail, Katar, BAE ve Rusya'da da operasyonlarına devam etmektedir.